Manager sală de jocuri - Red-Sevens.ro

MANAGER SALĂ DE JOCURI

Echipa de management RedSevens, caută coleg/colegă în: Oradea, Cluj-Napoca, Timișoara și București.
Dacă te potrivești profilului de mai jos, trimite-ne CV-ul pe adresa de email 𝒉𝒓@𝒓𝒆𝒅𝒔𝒆𝒗𝒆𝒏𝒔.𝒓𝒐 iar noi te vom contacta în cel mai scurt timp posibil!

Cerințe:

– Experiență în managementul unei sali de jocuri de noroc minim 2 ani;
– Abilități de conducere, planificare si organizare a activității;
– Integritate, obiectivitate, inițiativă, sociabilitate, responsabilitate;
– Consecvență în acțiuni și eficiență personală;
– Motivație crescută pentru rentabilizarea muncii si dezvoltarea activității.
– Disponibilitate pentru deplasări.
– Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional.
– Bune cunoștințe de operare PC și Microsoft Office.
– Permis categoria B

Responsabilități:

– Organizează si supraveghează sălile de joc, la cele mai înalte standarde de eficiență, în concordanță cu procedurile si politica companiei,
– Asigură condițiile optime funcționării si prestării de servicii în mod eficient;
– Stabilește conform structurii organizatorice și a ROI, sarcinile și responsabilitățile echipei;
– Motivează echipa prin comunicare și prin evaluare
– Monitorizează în timp progresul atins față de obiectivele propuse și redactează rapoarte;
– Propune și execută campanii de marketing;
– Monitorizează activitatea și acțiunile concurenței pe zona sa de activitate.

Beneficii:

– Pachet salarial atractiv;
– Tichete de masă;
– Pachet cu servicii medicale gratuite;
– Bonus de performanță;
– Mașină și telefon de serviciu.