Tehnician - Red-Sevens.ro

TEHNICIAN

Căutăm un coleg care să ne asiste pe partea tehnică, în Timișoara și Bacău. Dacă te potrivești profilului de mai jos, trimite-ne un CV pe adresa de email 𝗵𝗿@𝗿𝗲𝗱𝘀𝗲𝘃𝗲𝗻𝘀.𝗿𝗼 și te vom contacta în cel mai scurt timp posibil!

Candidatul ideal:

– Persoană stabilă, responsabilă, perseverentă, punctuală, orientată spre rezultate;
– Disponibilitatea învățării noilor tehnologii;
– Atenție la detalii;
– Gândire logică;
– Permis de conducere categoria B;

Responsabilități:

– Instalarea aparatelor de joc;
– Asigură mentenanță.
– Oferă asistență tehnică colegilor, oferă suport tehnic clienților companiei;
– Asigură mentenanță tuturor echipamentelor electrice și electronice prezente in locațiile noastre;

Beneficii:

– Pachet salarial atractiv;
– Tichete de masă;
– Pachet gratuit cu servicii medicale la o clinică privată;
– Instruire privind funcționarea echipamentelor;
– Lucru într-o echipa tânără;
– Posibilitatea de dezvoltare atât pe plan profesional cât și personal;