Pénztáros - Red-Sevens.ro

PÉNZTÁROS

Ha egy fiatal és lelkes csapat tagja szeretnél lenni, akkor ez a munka neked való.
A RedSevens pénztárosokat keres Aradon, Bákóban, Bukarestben, Kolozsváron, Jászvásáron, Nagyváradon és Temesváron.

Követelmények:
– Szociabilitás, aktív személyiség, jó kommunikációs készség;
– Nyugodt, önkontrollal rendelkező, fejlett felelősségtudattal rendelkező személy;
– Figyelem a részletekre;
– Tapasztalat nem szükséges, munkahelyi képzést biztosítunk;
– Előny: pénzzel végzett munkában szerzett tapasztalat.

Feladatok:
– A játékterem felügyelete;
– Az ügyfelek udvarias és szakszerű üdvözlése;
– Az ügyfelek segítése és a játékszabályok elmagyarázása;
– Promóciók népszerűsítése és az ügyfelek tájékoztatása;
– Fizetések és beszedések teljesítése az ügyfeleknek és az ügyfelektől;

Előnyök:
– Motiváló fizetési csomag;
– Bónuszok;
– Étkezési utalványok;
– Ingyenes egészségügyi ellátási csomag;
– Kellemes és dinamikus munkakörnyezet;
– Munkaeszközök;
– Előléptetési lehetőségek a vállalaton belül (mivel a bizalom alapvető tulajdonság a vállalaton belül, ezért először a vállalaton belüli előléptetést részesítjük előnyben).

Várjuk önéletrajzodat a [email protected] címre.